شش شاخص که به شما نشان می دهد که در یک شرکت معتبر کار می کنید
شش شاخص که به شما نشان می دهد که در یک شرکت معتبر کار می کنید
0 نظر
1394/09/29

شش شاخص که به شما نشان می دهد که در یک شرکت معتبر کار می کنید

مشخصات شرکت های معتبر


NF/28


شش شاخص که به شما نشان می دهد که در یک شرکت معتبر کار می کنید
جک و سوزی ولش
شرکتی که در آن افراد زیادی مایل به کار کردن هستند، دارای یکی ازقدرتمند ترین امتیازات در بازار رقابتی است: استخدام، و ساختن بهترین تیم.
به دست آوردن این امتیاز ممکن است سالها طول بکشد – دهه ها یا بیشتر. این راهی است که نام نیک کارفرمایان را می سازد. این نام نیک با هر پیشرفت کارمندان آن مجموعه مستحکم تر می شود، با هر گزارش سالانه ، از هر موقعیت بحرانی به دیگر موقعیت بحرانی ( برای اینکه در هر شرکتی یک یا دو بحران رخ می دهد) و نحوه حل مشکلات در بحران ها.
در دنیای اشباء شده از شبکه های اجتماعی امروز، به هر حال، استثناء بزرگی در رابطه با روند کند ساخت نام نیک وجود دارد. شرکت ها می توانند یک شبه به کارفرمایان محبوب تبدیل شوند، به دلیل "عامل تعریف و یا توصیه" ، که هم توانا است و هم سریع. در شرکت های تکنولوژیکی، تعریف و توصیه بیشتر اوقات به دلیل یک عملکرد بسیار مهم و یا محصول و یا خدمات متحول کننده، به وجود می آید. گوگل، آمازون و توییتر ، بهترین مثال ها هستند. عامل تعریف و توصیه می تواند نیز از طریق داشتن یک برند بسیار سرشناس، مانند شنل و یا فراری، ایجاد گردد.
ولی در میان همه این شرکت های جذاب، مخرج مشترک های بسیار مهم و معدودی، وجود دارد.
خب ببینیم که شرکت ها چگونه وجهه خود را بالاتر می برند؟ :
1.
شرکت های معتبر حقیقتا به اصل آموزش مستمر کارمندان اعتقاد دارند، و نه فقط کلامی. این گونه شرکت ها در توسعه علم و دانش کارمندان خود سرمایه گذاری می کنند ، از طریق برگزاری کلاس ها ، برنامه های تمرینی، و تمام تجارب خارج از شرکت. همه این ها پیغامی است به سوی همگان که این شرکت در صدد ارائه تسهیلات با هدف بستر سازی برای پیشرفت شخصی است.
2.
شرکت های معتبر شایسته سالار هستند. پرداخت ها و پیشرفت ها در ارتباط مستقیم با کارآیی، قرار دارند، سیستم های دقیق ارزیابی عملکرد ، به نحوی مستمر افراد را از جایگاه خود در زمینه کارآیی مطلع می سازند. در هر شرکتی ممکن است شما دوستانی داشته باشید و یا کسانی را بشناسید که با آنها دوران تحصیل خود را سپری کرده اید و این دلایل موجب استخدام شما گردد.
ولی نهایتا نتیجه مهم است
افراد متفکر، دارای اعتماد به نفس ، و روحیه رقابتی، همواره شیفته محیط های پویا هستند.
3.
شرکت های معتبر نه فقط به کارمندان خود اجازه ریسک پذیری را می دهند ، بلکه خود آنها کارمندان را به این سو تشویق می نمایند. و کسانی را که در ریسک پذیری موفق نبوده اند، مورد توبیخ قرار نمی دهند. در شرکت های شایسته سالار، فرهنگ ریسک پذیری موجب انگیزه سازی برای افراد خلاق و پر جراتی می گردد که سازمان ها نیاز دارند ، در یک بازار جهانی که نوآوری تنها و بهترین راه دفاع از خود است و نه رقابت قیمتی.
4.
شرکت های معتبر درک این را دارند که چیزی که برای جامعه خوب است، برای کسب و کار نیز خوب است.
جنسیت ، نژاد ، ملیت، هرگز نباید محدودیت باشد، چیزی که مهم است، ایده است. کارفرمایان محبوب ، تکثر عقاید را می پذیرند ، در دیدگاه خود دور نگر هستند و در روش های خود نسبت به محیط ، بسیار حساس هستند. ساعت های کاری منعطف را در ارتباط با افرادی که کارآیی بالا دارند، پذیرا هستند. به عبارتی، شرکت های معتبر روشن هستند.
5.
شرکت های معتبر استاندارد های بالایی در استخدامات دارند. آنها شرایط سختی برای کارجویان در نظر می گیرند ، این شرایط و ضوابط در ارتباط با هوشمندی افراد ، تجارب آنها و پروسه مصاحبه استخدامی سخت است.
در شرکت هایی که استعداد ها جمع می شوند ، استعداد های جدید نیز به راحتی جذب می گردند.
6.
شرکت های معتبر سودمند و پیشرو هستند. زمانی که قیمت سهام آن ها افزایش می یابد ، این اثری مانند آهن ربا دارد. ولی به غیر از قیمت سهام، فقط شرکت های شکوفا می توانند برای شما افق پیشرفت ، جابجایی و پتانسیل درآمد بیشتر ر ا ، ترسیم نمایند. به واقع یکی از انگیزه ساز ترین جملاتی که یک شرکت می تواند به شما بگوید ، این است که " به ما ملحق شوید و بهترین تصمیم زندگی خود را گرفته اید".
و این باعث به وجود آمدن یک چرخه سحر آمیز می شود. بهترین گروه بهترین گروه دیگری را جذب می کند و برد موجب برد بیشتر می گردد.
و این جریانی خواهد بود که شما و افراد شما هرگز دوست نخواهند داشت، ترک کنند.

شرکت پرستو بهاران شرق، تهران
منابع انسانی : شناسایی، ارزیابی و معرفی مدیران کادر میانی و ارشد، تکنیک های مختلف و تخصصی مصاحبه، پیاده سازی پروسه های برون سپاری،معرفی متخصصین خارجی، آموزش حضوری و مجازی، سنجش عملکرد سازمانی
88457893

برای ثبت نظر باید وارد سایت شوید
نظری در ارتباط با این مقاله یافت نشد